1. Czy potrzebuję Sigurana?

Tak, jeżeli posiadasz w swojej firmie pomieszczenie w którym znajdują się kluczowe dla Twojej firmy urządzenia, w tym także serwery. Dlaczego? Jeżeli przydarzy się kradzież, uszkodzenie mechaniczne sprzętu, czy zalanie pomieszczenia, Twoje urządzenia serwerowe mogą zostać uszkodzone. Może też zdarzyć się tak, że konieczna będzie ich wymiana, a to pociągnie za sobą ogromne koszty dla firmy. Nie wspominając już o takim przypadku, gdzie utrata sprzętu oznaczać będzie utratę wszystkich danych firmowych. Jak wskazują badania 94 procent firm, które utraciły swoje dane, znika z rynku w ciągu dwóch lat od utraty kluczowych dla siebie informacji. Czy chcesz znaleźć się w gronie tych 94 procent?

2. Jakie urządzenia może kontrolować Siguran?

Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb, jednak technicznie Siguran może kontrolować wszystkie urządzenia, które mają możliwość wysyłania informacji o swoich parametrach. Od pojedynczych urządzeń jak zasilacze UPS,  różnego rodzaju przełączniki (zw. switch’ami), przez serwery aż do całych szaf telekomunikacyjnych w wielokondygnacyjnych biurowcach i całych pomieszczeń sterowni. Wszystko zależy od tego, gdzie znajduje się Twoja firma oraz gdzie umieszczone są kluczowe dla jej funkcjonowania urządzenia.

3. Jak długo trwa instalacja Sigurana?

Siguran będzie dla Ciebie gotowy w 48 godzin!

Siguran działa w oparciu o dane zbierane z urządzeń znajdujących się w serwerowni i zainstalowanych w niej czujników. Czas instalacji zależy więc od tego, jakie urządzenia i sensory znajdują się już teraz w Twoim wyposażeniu. Przy założeniu, że nie posiadasz swoich czujników, ich instalacja „od zera” potrwa do kilku godzin. Drugim etapem jest konfiguracja samego Sigurana – podłączenie do programu czujników i innych pozostałych urządzeń oraz przygotowanie dla Ciebie intuicyjnego panelu to czas ok. 24 godzin.

4. Jakie są koszty zakupu Sigurana?

Siguran jest wyceniany w zależności od tego, jakie urządzenia i warunki ma docelowo kontrolować. Cenę bazową stanowią koszty urządzenia Siguran oraz oprogramowanie. Dostarczane przez nas urządzenie każdorazowo dopasowujemy do potrzeb, konfigurując software na podstawie określonych wymagań. Jeżeli chcesz poznać cenę końcową, zapytaj nas o kwotę, my przeanalizujemy Twoje potrzeby i na ich podstawie podamy cenę końcową. Zrobimy to dla Ciebie bezpłatnie!

5. Skąd mam pewność, że Siguran cały czas strzeże mojej serwerowni?

Siguran przesyła wszystkie dane do aplikacji w czasie rzeczywistym. W każdej więc chwili możliwe jest obejrzenie wszystkich parametrów urządzeń i czujników znajdujących się w serwerowni. Wystarczy zajrzeć do panelu programu. Aplikacja wyświetli wszystkie informacje o które poprosisz.

Dane, które zbiera i analizuje Siguran, możesz oglądać niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. Wystarczy login i hasło, by za pośrednictwem strony internetowej obejrzeć to, co widzi Siguran.

Wyszukaj

Jeżeli wciąż masz pytanie

Skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości
Kontakt