Siguran

Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

O Siguranie

Siguran jest stworzonym przez nas urządzeniem, dedykowanym w całości ochronie krytycznej infrastruktury IT. Powstał w PM Digital, który stworzył to rozwiązanie w odpowiedzi na problemy, z którymi zgłaszali się Klienci. Pierwszy Siguran został zainstalowany w firmowej serwerowni. Jeszcze bez obudowy, funkcjonował na zasadzie prototypu. Przeszedł wszystkie testy pozwalające nam zdecydować, które z jego obszarów poprawić. Ulepszaliśmy go do momentu w którym oceniliśmy, że jest już gotowy trafić do Klienta. Odpowiednio rozbudowany i spełniający swoją kluczową rolę. Ma strzec serwerowni i alarmować o niebezpiecznych sytuacjach po to, by dane znajdujące się na serwerze nigdy nie musiałyby zostać uznane za bezpowrotnie stracone.

Dowiedz się więcej, jak pracujemy dla Ciebie

Dostarczamy produkt skrojony na miarę

 • 1

  Zapytaj nas

  Powiedz nam, jakie instalacje aktualnie posiadasz, czy w serwerowni masz zainstalowane już jakieś czujniki? Jakie efekty chciałbyś osiągnąć dzięki Siguranowi?

 • 2

  Zrobimy dla Ciebie analizę

  W oparciu o Twoje informacje i nasze doświadczenie zaproponujemy Ci rozwiązanie dopasowane do Twoich wymagań i potrzeb.
  I nic za to nie zapłacisz!

 • 3

  Siguran

  Dostarczymy Ci gotowego i skrojonego na miarę Sigurana. Wszystkie dane w jednej aplikacji. O każdym zagrożeniu dla Twojej serwerowni zostaniesz powiadomiony.

Zainteresowany, zapytaj o szczegóły

Chciałbyś poznać szczegóły, dowiedzieć się więcej o naszym produkcie, poznać wycenę ? Skontaktuj się z nami.
Kontakt